Voit tulla mukaan Noseworkin vakioryhmiin mikäli olet käynyt alkeis- ja jatkokurssin tai hankkinut vastaavat taidot muualla.
Vakioryhmäpaikka on "vakituinen" eli jatkuu viikoittain koko kauden (syyskausi vk 32 - vk 51/52, kevätkausi vk 1/2 - vk 22). Vakioryhmät laskutetaan kauden alussa ja maksaa voi kolmessa erässä. Voit maksaa koko kauden myös näiden sivujen kautta. Jos et jonain kertana pääse paikalle, voit myydä paikkasi esimerkiksi Facebook- tai whatsapp -ryhmissämme. Jos haluat jättää paikkasi, on siitä ilmoitettava kaksi (2) viikkoa ennen viimeistä kertaasi, jotta ehdimme myydä paikkasi edelleen.
HUOM! VAKIORYHMÄÄN TULEE ILMOITTAUTUA ENSISIJAISESTI SPOSTITSE (info@lohjankoirakeskus.fi). Tällä hetkellä ryhmät ovat pääsääntöisesti täynnä voit kuitenkin ilmoittautua varasijalle, jolloin sinulle ilmoitetaan heti paikan vapauduttua. Kerrothan spostissa tasosi ja ensisijaisen ryhmän, eli ajan joka sinulle sopisi.
Lue lisää...Lue vähemmän...
Kurssiin ilmoittautuaksesi, ilmoita tietosi tai kirjaudu sisään, jos sinulla on jo tili
Tai kirjaudu sisään Google:in, Facebook:in, Twitter:in tai Linkedin:in kautta
Loistavaa! Olet käyttänyt doggsoa aikaisemminkin. Kirjoita salasanasi kirjautuaksesi sisään. Huom! Jos olet unohtanut salasanasi, klikkaa ohjeet alta 👇 (älä luo uutta tiliä)!