Tervetuloa pelaamaan aktivointipelejä ja puuhailemaan virikkeellistämistehtävien parissa.
Peli- ja puuhatunnit ovat mukavaa aktivointia arjen lomassa ja tarjoavat niin koiralle kuin omistajallekin mahdollisuuden rentoutua hauskassa seurassa mukavien tehtävien parissa.
Puuha- ja tempputunnnit sopivat niin pennuille, kuin aikuisillekin, mutta osa tunneista on tarkoitettu vain pennuille (jolloin se lukee selvästi tunnin otsikossa).
Tällä hetkellä ei alkavia kursseja. Klikkaa otsikossa olevaa kirjanmerkkiä tilataksesi ilmoitukset kun uusia kursseja on saatavilla.
Lue lisää...Lue vähemmän...
Ilmoittaudu
Tai kirjaudu sisään Google:in, Facebook:in, Microsoft:in tai Linkedin:in kautta
Loistavaa! Olet käyttänyt doggsoa aikaisemminkin. Kirjoita salasanasi kirjautuaksesi sisään. Huom! Jos olet unohtanut salasanasi, klikkaa ohjeet alta 👇 (älä luo uutta tiliä)!
Sinun pitää lisätä tietoja ainakin yhdestä koirasta (lisää voidaan lisätä myöhemmin).
Sinun on vahvistettava sähköpostiosoitteesi ennen sisäänkirjautumista. Vahvista sähköpostiosoitteesi napsauttamalla vahvistussähköpostissa olevaa linkkiä.