Kurssit

Nimi
Aika
Kouluttaja
Pentujen oppikoulu
Pentujen oppikoulu
27.04.21 - 22.06.21
17:30-18:30 tiistaisin
Heidi Pehkonen
4/4 
käynnissä
 
BH-kurssi
BH-kurssi
30.04.21 - 02.07.21
19:30-20:30 perjantaisin
Nina Sokolow
4/4 
käynnissä
 
Pentukurssi
Pentukurssi
23.05.21 - 20.06.21
16:00-17:00 sunnuntaisin
Laura Åkerlund
4/4 
käynnissä
 
Pentukurssi
Pentukurssi
24.05.21 - 21.06.21
19:30-20:30 maanantaisin
Heidi Pehkonen
4/4 
käynnissä
 
Agilityn alkeiskurssi
Agilityn alkeiskurssi
25.05.21 - 10.08.21
17:00-18:00 tiistaisin
Christina Råstedt
4/4 
käynnissä
 
Agilityn jatkokurssi
Agilityn jatkokurssi
25.05.21 - 10.08.21
18:00-19:00 tiistaisin
Christina Råstedt
2/4 
käynnissä
 
Pentukurssi
Pentukurssi
25.05.21 - 22.06.21
19:30-20:30 tiistaisin
Heidi Pehkonen
3/4 
käynnissä
 
Pentukurssi
Pentukurssi
27.05.21 - 24.06.21
17:30-18:30 torstaisin
Minna Latvala
4/4 
käynnissä
 
Nose Work -jatkokurssi
Nose Work -jatkokurssi
29.05.21 - 03.07.21
13:00-14:00 lauantaisin
Nina Sokolow
2/4 
käynnissä
 
Jälkikurssi
Jälkikurssi
29.05.21 - 03.07.21
14:00-15:30 lauantaisin
Nina Sokolow
2/4 
käynnissä
 
Ympäristöoppia koirille ja ohjaajille
Ympäristöoppia koirille ja ohjaajille
30.05.21 - 20.06.21
15:00-16:00 sunnuntaisin
Susanna Gustafsson
5/5 
käynnissä
 
Agilityn alkeiskurssi
Agilityn alkeiskurssi
30.05.21 - 01.08.21
16:00-17:00 sunnuntaisin
Heikki Karjalainen
4/4 
käynnissä
 
Agilityn jatkokurssi
Agilityn jatkokurssi
30.05.21 - 01.08.21
17:00-18:00 sunnuntaisin
Heikki Karjalainen
2/4 
käynnissä
 
Kesäkuu
Kesäkuu
31.05.21 - 28.06.21
17:30-18:30 maanantaisin
Nina Sokolow
4/5 
käynnissä
 
Eskari
Eskari
31.05.21 - 21.06.21
17:30-18:30 maanantaisin
Heidi Pehkonen
5/5 
käynnissä
 
Kesäkuu
Kesäkuu
31.05.21 - 28.06.21
18:30-19:30 maanantaisin
Nina Sokolow
3/4 
käynnissä
 
Kesäkuu
Kesäkuu
31.05.21 - 28.06.21
19:30-20:30 maanantaisin
Nina Sokolow
4/4 
käynnissä
 
Eskari
Eskari
01.06.21 - 22.06.21
18:30-19:30 tiistaisin
Heidi Pehkonen
5/5 
käynnissä
 
Agilityn vakioryhmä ti 19-20
Agilityn vakioryhmä ti 19-20
01.06.21 - 27.07.21
19:00-19:30 tiistaisin
Christina Råstedt
2/2 
käynnissä
 
Sienikurssi
Sienikurssi
03.06.21 - 29.07.21
17:30-18:30 torstaisin
Susanna Gustafsson
4/4 
käynnissä
 
Kesäkuu
Kesäkuu
03.06.21 - 24.06.21
18:30-19:30 torstaisin
Susanna Gustafsson
3/4 
käynnissä
 
Junnukurssi
Junnukurssi
03.06.21 - 24.06.21
18:30-19:30 torstaisin
Minna Latvala
2/4 
käynnissä
 
Kesäkuu
Kesäkuu
03.06.21 - 24.06.21
19:30-20:30 torstaisin
Minna Latvala
3/4 
käynnissä
 
Kesäkuu
Kesäkuu
04.06.21 - 25.06.21
17:30-18:30 perjantaisin
Nina Sokolow
2/4 
käynnissä
 
Kesäkuu
Kesäkuu
04.06.21 - 02.07.21
18:30-19:30 perjantaisin
Minna Latvala
3/4 
käynnissä
 
Dobokurssi
Dobokurssi
04.06.21 - 25.06.21
19:30-20:30 perjantaisin
Minna Latvala
2/5 
käynnissä
 
Onnistu ohituksissa
Onnistu ohituksissa
05.06.21 - 03.07.21
11:00-13:00 lauantaisin
Nina Sokolow
6/6 
käynnissä
 
Pentuagility
Pentuagility
06.06.21 - 04.07.21
15:00-16:00 sunnuntaisin
Heikki Karjalainen
4/4 
käynnissä
 
Agilityn vakioryhmä su 18-19
Agilityn vakioryhmä su 18-19
06.06.21 - 01.08.21
18:00-19:00 sunnuntaisin
Heikki Karjalainen
3/4 
käynnissä
 
Agilityn vakioryhmä su 19-20
Agilityn vakioryhmä su 19-20
06.06.21 - 01.08.21
19:00-20:00 sunnuntaisin
Heikki Karjalainen
2/4 
käynnissä
 

Evästeet auttavat meitä tarjoamaan palveluitamme. Käyttämällä palveluitamme sitoudut käyttämään evästeitä.